+1 lub +48 1

Aktualności

BIURO ERGO HESTII JUŻ OTWARTE!

Inwestycja Kwartał DOMUS to nie tylko mieszkania, lecz także położone na parterze komfortowe lokale użytkowe. Są one dedykowane na działalność, głównie usługi, w żadnym stopniu nie zakłócającej spokoju mieszkańców. Dostęp do nich możliwy jest bezpośrednio od zewnątrz, bez konieczności wchodzenia na wewnętrzne korytarze.

Pierwszym najemcą, który właśnie zainaugurował działalność, jest biuro znanego towarzystwa ubezpieczeniowego ERGO Hestii. To rodzaj usługi, który zawsze warto mieć w sąsiedztwie. Ubezpieczenie mieszkania, samochodu, czy poradzenie się w każdej innej ubezpieczeniowej sprawie, dla mieszkańców Kwartału DOMUS jest teraz bardzo komfortowe.

Biuro ERGO Hestii czynne jest w dni powszednie od godz. 9:00 do 17:00. W sobotę jest możliwość umówienia indywidualnego terminu spotkania. Zainteresowani mogą kontaktować się biurem dzwoniąc pod numerem tel. 661 973 774 lub pisząc maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dodano: 12.01.2017 przez Administrator Udostępnij ten post na: